İnstagram Servisleri

Hesabınızla en çok tanınan instagram kullanıcılarından birisi olmak için hizmetlerimizi keşfedin.

İnstagram

Diğer platformlara nazaran daha çok fotoğraf ve video paylaşımı üzerine yoğunlaşan instagram platformu sürekli yenilenmesi ile hepimizin ilgi odağı olmakta ve bunu çok iyi bir sistem ile başarmaktadır.

İnstagramda gönderiler yükleyebilir, takipçileriniz ile hikayeler paylaşabilir, canlı yayınlar aracılığı ile kullanıcılarla anlık olarak konuşabilirsiniz. Etiket yapısı ile gittiğiniz bir yeri, yediğiniz bir yemeği, gerçekleştirdiğiniz bi aktiviteyi anlık olarak tüm dünyadaki kullanıcılara duyurabilirsiniz.

Kişisel profil yerine işletme profili tercih ediyorsanız ürünlerinizi tüm ülkelere eş zamanlı olarak pazarlayabilir ve buradan iyi bir gelir elde edebilirsiniz. İnstagramın sizlere sunduğu analiz araçları ile yanlışlarınızı tespit edebilir ve bir sonraki içerik yüklemelerinizde bunları telafi ederek daha başarılı bir hesap haline gelebilirsiniz.

Takipultra.com sitemiz tüm bu süreçlerde yanınızda bulunarak geniş destek yapılandırması ile gelişiminize katkıda bulunmaktadır. Özenli olarak hazırlanan sizlere özel servislerimiz tam olarak hedeflerinize uygun bir biçimde şekillendirilmekte ve satışa sunulmaktadır.

İnstagram İzlenme Satın Al

Herhangi bir destek almadan birçok stratejiyi aynı anda uygulayarak popüler bir hesap sahibi olmaya çalışmak çok zahmetli olabilmektedir ve bu yolculukta oldukça yorucu olan can sıkıcı durumlar ile karşılaşabiliriz. Bu sebeple instagram izlenme satın al servisi size hiçbir çaba göstermeden dakikalar içinde yüzbinlerce izlenme kazandıran bir hizmet türüdür.

İnstagram Türk Yorum Satın Al

Bir içeriğinize karşı olan ilginin düşük olduğundan endişeliyseniz bu endişenizi yenebilirsiniz. Artık gerçek yorum servisimiz içeriğinize yüksek alaka gösterilmesini ve paylaşımınızın içeriğini oluşturan temeller ile ilgili yorumlar gönderilmesini sağlıyor. Her bir yorum tamamen benzersiz ve pozitif kelimeler içererek gerçek instagram kullanıcıları tarafından gönderilir.

Özellikle bir ürün satışı hedefleyen kişilerin kullanmasını tercih ettiğimiz instagram türk yorum satın al servisimiz uygulandığında çok iyi kalitede bir sonuç vermekte ve satış oranlarınızda ciddi yükselişler sağlamaktadır. Fiyatına göre oldukça kaliteli paketlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

İnstagram Otomatik Beğeni Satın Al

Her ne kadar belirli bir süre zarfında ne kadar içerik paylaşacağımızı bilemesek te en azından bir tahminde bulunabiliyoruz. Takipultra.com sitemiz beğeni servisimizi seven ziyaretçileri için her ay belirli bir sayıda paylaşıma tercih edeceği beğenin otomatik gönderilmesini sağlamaktadır. Bu da defalarca ödeme yapmanıza gerek kalmadan tek bir işlem ile tüm profilinize alım yapabilmenize olanak verir.

Genel olarak aylık şekilde yayınlanan instagram otomatik beğeni satın al servisimiz 30 gün boyunca 30 adet paylaşacağınız yeni gönderiye hitap eder. Yeni bir paylaşım yaptıktan sonra gelişmiş anlık sistemimiz yeni bir gönderi yüklediğinizi tespit eder ve hemen beğeni gönderme işlemine başlar.

İnstagram Türk Takipçi Satın Al

Hesabınızda daha aktif kullanıcı listesinin görünmesi için sizleri gerçek türk takipçilerden oluşan gruplara takip ettiriyoruz. Bu kullanıcılar tamamı ile sizi kendi istekleri doğrultusunda takip eden kişilerdir. Çoğu sürekli olarak gün içerisinde instagramı kullanan hesaplardan oluşmaktadır.

İnstagram türk takipçi satın al paketinden gelip hesabınızı yeni takip eden hayranlarınızı takipçi kategorisinde bulabileceğiniz en aktif ve herkes tarafından aranın türk takipçi hesaplarından oluşmaktadır. Eğer bu bana yetmez bana daha fazla türk takipçi lazım diyorsanız ekibimiz ile iletişime geçip size özel paket oluşturulmasını talep edebilirsiniz.

İnstagram Takipçi Satın Al

Bu servisimizden temin edilen takipçiler genellikle dünya çapında bulunan hesaplardan gönderilmektedir. Yabancı takipçi kitlesine sahip olmak isterseniz bu hizmeti tercih edebilirsiniz. Eğer Türkiyede bulunan hesaplardan takipçi isterseniz bir üst kısımda bulunan servise göz atmanızı öneririz.

Takipçilerinizin yabancı kullanıcılardan oluşması ve aktif olmama durumu sizin için uygunsa instagram takipçi satın al servisindeki özellikleri inceleyerek bir paket seçiminde bulunabilirsiniz.

İnstagram Beğeni Satın Al

Tek bir gönderi için beğeniye ihtiyacınız var ise bu servisimizi kullanınız. Beğeni sistemi sizin doğrudan belirttiğiniz bir bağlantıya sahip olan paylaşımınız için gönderim yapacaktır. Bu serviste yeni paylaşımların otomatik beğenilmesi özelliği yoktur. Eğer geçmişte yüklemiş olduğunuz paylaşımlara yeni beğeni göndermeye ihtiyacınız var ise instagram beğeni satın al paketlerini kullanabilirsiniz.

İnstagram Kaydetme Satın Al

İnstagramda önceki zamanlarda sadece beğeni özelliği mevcuttu. İlerleyen zamanlarda bir gönderiyi tekrar görmek istediğimizde hesap seçeneklerimizde bulunan beğendiğim gönderiler kısmından bunları bulabiliyorduk. Ancak çok fazla beğeni yapan kişiler için bu durum oldukça zorlayabiliyordu.

İnstagram bu karmaşaya son vermek ve daha iyi bir favoriye eklenenler listesi oluşturulabilmesi için için kaydetme özelliğini aktif etti. Bu özellik doğrudan etkileşim oranınıza hitap ettiği için instagram kaydetme satın al paketleri de istatistiklerini arttırmak isteyen ziyaretçilerimize tavsiye edilmektedir.

Biliyorsunuz ki bugün yeni bir platform çıktığında ziyaretçi çekebilmesi için diğer sosyal medya uygulamalarından farklı özellikler içermesi ve alt yapısının sağlam olması gerekiyor. Ancak instagram kendi kategorisinde en başarılı sosyal medya platformudur. Daha iyi fonksiyonlar içeren başka uygulamalar üretilse dahi instagram yerini sağlamlaştırdığı için ziyaretçi oranında hiçbir kayıp yaşamayacaktır.

Özellikle sosyal çevremizin çoğu da burada olduğundan dolayı başka bir uygulamaya geçsek dahi orada çevremizdeki insanları bulamayabiliyoruz. Bu oluşan eksikten dolayı instagram her yaş grubundan çoğu insanın daimi kullandığı bir uygulamadır.