Youtube Servisleri

Youtube hesabınızı geliştirmek ve daha çok izlenen bir kullanıcı olmak için size en uygun olan hizmetler

Youtube

Birçoğumuz herhangi bir konuda yardıma ihtiyacımız olduğunda bunu çözüme kavuşturmak için görüntülü destek almak adına youtubede araştırma yapıyoruz, hayranı olduğumuz bir kişinin içeriklerini izlemek için kanalını takip ediyoruz, gündemden haberimiz olması için sıklıkla son haberleri youtube üzerinden takip ediyoruz.

Her ne kadar farkında olmasak ta youtube artık çoğumuzun bir parçası haline gelmiş olan bir platform durumundadır. Birşeyler öğrenmek istediğimizde, zaman geçirmek istediğimizde, müzik dinlediğimiz de devamlı olarak uygulamayı kullanmaktayız.

Youtube ile başlayıp ilerleyen yıllarda fenomen olan bir çok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler uzun yıllar boyunca bir çok üretmiş ve tanınmış bir kişi haline gelmiştir. Eğer sizde bir popülerlik kazanmak istiyorsanız bu kişilerin yüklemiş oldukları videolara, videolara gelen yorumlara, diğer sosyal medya kanallarında yapmış olduğu etkinlere göz atarak sizde kendinize bir yol haritası çizebilirsiniz.

İyi bir kanal sahibi olabilmek için çok emek sarf etmeniz gerekmektedir. Bir çok fenomen hesap sahibi özel olarak editörler ile birlikte çalışıp videolarını daha iyi hale getirmek için birbiriyle yarışmaktadır. Hatta bazıları birden fazla dil seçeneği ile küresel çapta yayıncı olmaktadırlar.

İçeriklerinizin birçoğu bazı zamanlarda yurt dışında bulunan kişilere de sergilenmektedir. Bu kişilerin reklam tıklamalarından daha çok gelir elde edebileceğinizi hatırlatmakta fayda var. Youtubeye içerik yüklerken manuel bir dil çevirisi eklemeniz videonuzdaki temayı kullanıcıya aktarabilmek için daha etkili olacaktır. Eğer çeviri yapacak kadar dil bilginiz bulunmuyor ise o halde kendinizi youtubenin gelişmiş otomatik dil çevirisine bırakabilirsiniz.

Bazı ülkere yönelik üreteceğiniz içerikler daha çok gelir elde etmenizi sağlar. Bu o ülkede reklam veren kişilerin tıklama veya görüntülenme başına ödediği ücret ile alakalı olan bir durum. Bu yüzden hangi bölgelerden ne kadar gelir elde edebileceğinizi hesaplayarak bir kanal oluşturmanız çok daha doğru bir seçim olacaktır.

Youtube İzlenme Satın Al

Diğer platformlara nazaran youtube tamamı ile uzun videolara yönelik çalışmaktadır. Bir çok platform maximum 3 dakika gibi süre kısıtları uygular, youtubede ise bir video için herhangi bir dakika veya saat sınırı yoktur. Kanalınıza dilerseniz 10 saatlik videolar dahi yükleyebilirsiniz. Önemli olan paylaştığınız videoların ne kadar süre izleneceğidir.

Bir kişinin içeriğinizi izlemeye başlaması için kişiyi en baştan kendinize çekmeniz gerekiyor. Buda insanlar henüz videoya girmeden sadece başlığı ve küçük resmi gördüğü için bu konuya ağırlık vermeniz gerektiği anlamına geliyor. Başlıklarınız hem akılda kalıcı hem de ilgi çekici olur ise kişide bir merak uyandırarak videoya girmesini sağlayabilirsiniz ancak izleyici çok fazla beklentiye sokan ve içerikte başlık ile alakalı bir konu olmaması durumunda izleyiciyi daha kendinize çekemeden kaydedebilirsiniz.

Küçük resim ise içeriği ön izleme niteliği taşır. İnsanlar resmi gördüğünde en azından nasıl bir içerik seyredeceklerini videoyu açmadan tahmin edebilir. Bu yüzden resimlerde her zaman yüksek kaliteli görsel kullanmanız ve içeriğiniz ile alakalı öğelere yer vermeniz gerekmektedir.

Bir diğer yöntemde youtube izlenme satın al paketlerini kanalınız için uygulamaktır. Bunlar direkt videonuzun insanlar tarafından görüntülenme sayısını arttırır. Evet, bu hizmet izlenme sayınızı yükseltiyor ama siz sadece alım yaparak gelişmeye çalışmayın. Bunlar birer destekçi niteliğinde olduğundan dolayı içeriğinize önem vererek ve kişiler ile sosyal temas halinde bulunarak izlenme devamlılığını kendiniz için bir standart haline getirebilirsiniz.

İzlenme kazanma yöntemi olarak işbirliği de yapabilirsiniz sadece kendi kanalızında içerik üretmek yerine popüler olan birkaç kanal ile görüşerek hem iyi bir içerik üretebilir hem de kendinizi tanıtma ve yeni aboneler elde etme fırsatı kazanabilirsiniz. Bir çok kişi bunun için bir ücret talep etse de bazıları gönüllü olarak kabul edebilirler. Bu yüzden büyük küçük demeden bazı kanallar ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyin.

Youtube izlenme satın al ucuz fiyatlı olmasına rağmen oldukça kaliteli bir grup kişi tarafından görüntülenme sağlanır. İzleyiciler videolarınızı birkaç dakika izlediği için kanal istatistiklerinizde bulunan izlenme süresine de etki eder. Eğer para kazanma özelliğini aktif etmek istiyorsanız verilen izlenme süresi görevini çabucak tamamlamalısınız.

Daha uzun süreye sahip olan videolar görüntülenme potansiyeli olarak ön plana çıkmaktadır. Kısa videolar hem süre bazında bir puan kazandırmadığı gibi hemde kişilerin kanalınızı çabuk terk etmesine neden olur. Bu yüzden youtubenin desteklediği uzun süreli videolardan vazgeçmeyin. Çoğu kişi ilgisini çekmeyi başaran eğlenceli bir kanalın videosunu 40-50 dakika kadar sıkılmadan izleyebilmektedir.

Zaten youtubenin videolarda bulunan zaman çizgisinde kişiler en çok hangi kısmın oynatıldığını görebildiği için tamamını izlemeye vakit bulamayan kişiler bu alanlara tıklayarak videoda vurgulanan ve izlemeye değer bölümlere doğrudan atlayabiliyorlar. Bu da izleyiciyi sıkmadan muhteşem bir içerik deneyimi yaşatıyor.

Bir sosyal medya ajansından aldığınız izlenme desteğinde önem vermeniz gereken yer izlenmelerin doğal yollardan mı gönderildiği yoksa sistem üzerinden mi gönderildiğidir. Sistem üzerinden iletilen gönderimler sadece izlenme sayısına etki eder. Doğal olarak yapılan izlenmeler ise hem sayıya hem de görüntülenme süresine değer katar.

Youtube Abone Satın Al

Abone kazanma konusunda iyi bir deneyime sahip değilseniz kişisel olarak kendi kanalınızı geliştirmeniz oldukça yorucu gelecektir. Youtube kullanıcıları bir çok videoyu arar bulur ve izler ancak kanala abone olmak istemezler. Bir kişiyi kanalınıza abone etmek için ona gerçekten kayda değer bir video deneyimi sunmanız veya onun ilgi alanında olmanız gerekmektedir.

Çoğu kişi videolarında sıkıcı bir şekilde “kanala abone olun, beğenin ve yorum yapın” gibi cümle kullanarak insanları doğrudan videodan çıkmaya zorluyor. Bu ciddi anlamda izleyici kaybetmenize ve etkileşiminizin düşmesine sebep olan hareket biçimidir. Eğer izleyicilerin abone olmasını istiyorsanız onları sıkıcı sözlerle değil iyi bir içerik ile etkilemeli ve kendi isteği ile kanalınıza katılmasını sağlamalısınız.

Eğer aboneleri kendinize yönlendiremiyorsanız hiç dert etmenize gerek yok youtube abone satın al servisi bu şekilde uğraş içerisinde olmak istemeyen ziyaretçilerimiz için ideal bir hizmettir. Gönderilen takipçiler diğer kişiler ile etkileşim içerisinde olduğundan dolayı kanalınızın göstermiş olduğu performansı etkileyecektir.

Abonelerin bir kanala bağlı olmasını etkileyen faktörler arasında düzenli yayın yapmakta yer almaktadır. Bu hem video paylaşımı hem de canlı yayın için geçerlidir. Örneğin bir oyun kanalı sahibiyseniz düzenli olarak içerik paylaşmanız hayranlarınız ve potansiyel aboneleriniz için sizi tercih sebebi haline getirir.

Bir seyahat kanalıysanız gittiğiniz bölgelerden yüklediğiniz videoların ardından izleyiciler ile canlı yayın başlatmanız kişilerin size o lokasyonlar için sorular yöneltebilmesini sağlar. Burada kişi ile doğrudan iletişim halinde olduğunuz için youtube algoritması bunu tespit edip sizi iyi sıralarda listeler ve içeriklerinizin görünürlüğünü arttırır.

Youtube ucuz abone satın al servisimizi kullanarak kanalını geliştiren ve aktif olarak youtubede halen profesyonel içerikler üreten bir çok kişi yayın hayatına devam etmektedir. Bu servis sıfırdan bir başlangıç yapmak isteyen ve kendine özgü bir kanal hayali kuran ziyaretçilerimiz için tavsiye edilen bir hizmettir.

Youtube Beğeni Satın Al

Bildiğiniz gibi reklam geliri elde etmek için youtube tam ideal bir platformdur. Çoğu platformda para kazanma özelliği sadece belli başlı birkaç alanda sınırlı olsada youtubenin burada bir limiti olmaması ayrı bir tercih sebebi olarak bilinir. Beğenilerin izleyici kitlesinin artışını simgeleyen bir ifade olması sebebiyle youtube izlenme kadar beğeniye ayrı bir önem ve dikkat gösterir.

Bir şekilde izlenme aşamasını çözdüyseniz youtube beğeni satın al sayfası içeriklerinize bırakılan ifadenin yükseltilmesi sırasında size yardımcı olur. Beğeniler içeriklerin kalitesini hem size hem de diğer kişilere açık bir şekilde sergileyen değerler olması sebebiyle hemen her videoda yüksek oranda bulunması gerekebilir.

Reklamlardan elde edeceğiniz gelir videonun beğeni sayısı ile de ilişkilendirilir. Her reklam gösterildiği videolar için eşit miktarda kazanç sağlamaz. Bir videonun kalitesi daha çok ise ve diğer içeriklere göre iyi bir etkileşim alıyorsa burada bu reklam o içerik için daha çok gelir elde etme imkanı sunar.

İzleyicilerin bir çoğu kanallardan bildirim almayı tercih eder. Bu bildirimler sadece abone olunduğunda değil bir kanalın içeriklerini beğendiğinizde youtube tarafından önerilen içerikler olarak ta gösterilir.